Mantolama

Mineral (Kum) Sıva

Terasit Sıva

Silikonlu Boya

Grenli Boya

Kauçuklu Boya

Dekor Sıva

Grenli Boya

Akrilik bağlayıcılar ve doğal silislerle modifiye edilmiştir. Farklı desenler halinde uygulanabilen, çatlamaya ve dökülmeye karşı dirençli tex esaslı bir dış cephe kaplama üründür.

Özelikleri
Sağlıklıdır, uzun ömürlüdür, ekonomiktir, 500 özgün rengi ile dekoratiftir.

Uygulama
Uygulama yapılacak yüzeyler temiz, kuru ve düzgün hale getirilmelidir. Binanın su ile ilgili tüm izolasyon önlemleri alınmış, çevre düzenlemesi yapılmış olmalıdır. Gerekli koşullara sahip yüzey, hacimce 1/1 oranında suyla seyreltilmiş astar ile astarlanmalıdır. Astar, yüzeydeki kılcal çatlakların doldurulması ve tozumuş maddelerin yüzeye yapışmasını sağlayarak, Grenli boya için sağlam bir altyapı hazırlar. Özellikle açık renkli sıva seçimlerinde alt zeminde uniform bir renk bütünlüğü sağlamak amacıyla, Grenli boya rengine yakın renkte astar kullanılmalıdır. Grenli boya uygulamasına astar sürüldükten bir gün sonra başlanmalıdır. Boya büyük, temiz bir kaba boşaltılıp iyice karıştırıldıktan sonra rulo ile yüzeye uygulanır ve nihai görünümünü yaklaşık 2 saat sonra almaya başlar. Boyanın içerisine ancak çeşitli sebeplerden suyunu kaybettiği durumlarda uygulama kıvamına gelinceye kadar ilave edilen temiz su dışında hiçbir malzeme katılmamalıdır.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan
Grenli boya tüketimi 0,800 kg/1m2'dir

Kuruma Süresi
20 °C de ilk kuruma süresi 3 son koruma süresi 24 saattir.

Depolama Şartları
Direkt güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5 - 35°C arasında depolayınız. Kullanılmadığında ambalajının ağzını kapalı tutunuz. Dondan koruyunuz.

Raf Ömrü
Uygun depolama koşullarında en az 2 yıl depolanabilir.

Ambalaj Şekli
25 kg. kova ambalajlarda satılmaktadır.
Web Tasarım & Hosting : yesilbeyaz